TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Хотели сопствен закуп

20% Попуст
цена од€99.00

Hotel Sitonia Village 3* Геракини ГРЦИЈА

  • 8 дена / 7 полупансиони
  • недела/недела
  • 200 метри до плажата

10% Попуст
цена од€95.00

Hotel Polichrono Beach 3* Полихроно ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 ноќевања со појадок
  • сопствена плажа
  • Хотелот е на 10 м од плажата