Филтер за пребарувањеEUR €60

Interhotel

Сандански

  04-07.05.2018  24-27.05.2018  Редовни цени 2018 НАПОМЕНА Редовниот ценовник не важи за следниве периоди: 05.04-09.04.2018 г. 31.03-06.04.2018 г. 02.03-05.03.2018 г. 04.05-07.05.2018…

Хотел JENNY

Сивири

ПРОМО ЦЕНА термин 19.05-26.05.2018 (7 ноќевања)  109 евра по лице HB термин 27.05-02.06.2018 (6 ноќевања) 119 евра по лице HB Teрмин 26.05-02.06.2018 (7 ноќевања) 139…

Hot Springs

с. Бања

  Редовен ценовник Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област…

Вила VAGIA

Амудија

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.05.2018 Лoкација: Амудија, Јонско Море (Грција)  Оддалеченост: На почетокот на местото Плажа: 50 метри од песочна плажа Тип на соби:…

Вила MARGARITA

Канали

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Канали, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 50 метри од долга, широка, песочна…

Вила PELAGOS

Врахос

Лoкација: Врахос, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: На почетокот на шеталиштето Плажа: 30 метри од долга, широка и песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/2+1 студија Тип на одмор: Мирен…

Вила PORTO FINO

Лефкада

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Никиана, Лефкада (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 30 метри од градската песочна плажа. Тип на…

Вила SANDY

Пефкохори

last minute цени за термин: 20.05.2018 – 27.05.2018 69 евра по лице Лoкација: Пефкохори, Касандра, Халкидики (Грција)  Плажа: 50 метри оддалечена од плажата.…

Вила DIMITRA

Калитеа

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Калитеа, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 200 метри од центарот на градот Плажа: 500 метри oд прекрасна,…

Вила VERGINA

Ханиоти

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Ханиоти, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 500 метри од центарот на градот Плажа: 50 метри од градската…