Детали

Опис

  Ценовник  2019   
 

Се наоѓа во село Бања, на 5 километри од Банско и Разлог.

Во хотелот: 
8 студија, 19 апартмани со една спална и 7 апартмани со две спални; голем базен со изворска топла минерална вода; сауна + 85 ° C, џакузи  со мраз; масажа, спа процедури; богат асортиман од козметички и лековити терапии со топла минерална вода; фоаје, ресторан (скара на јаглен); лифт; изнајмување скии и гардероба; велосипеди за изнајмување; пинг понг; пикадо; сеф; бесплатен постојан превоз до ски станицата - гондолата; традиционална парна бања; безжичен интернет; паркинг.......

Во собите: 
сите простории се опремени со: безжичен интернет; сателитска телевизија; фрижидер; кујнски апарати; микробранова печка; ел. шпорет; електричен чајник; работно биро, кујнски прибор; крпи,  тераса; камин на дрва; 20 'ЛЦД телевизор; апарати за чај / кафе; када / тоалет; фен; МП3 плеер.

http://www.aquilon-spa.com

 

 

Во цената е вклучено:

  • ноќевање со појадок;
  • користење на затворен базен со лековита топла минерална вода (34 ° - 36 ° C)
  • отворен базен со топла минерална вода (30 ° - 32 ° C),
  • парна бања,
  • фитнес,
  • сауна со шок - базен;
  • безжичен интернет во целиот хотел;
  • паркинг;
  • туристичка такса
  • чадори и лежалки - надворешен базен ( само за летен период)

Политика и услови

НАПОМЕНА: Пред да ја извршите уплатата, Ве молиме контактирајте ја агенцијата за проверка на расположливи места.Check in

Check in : 02:00 PM
Check out : 10:00 AM

Додај во листата на желби
Aquilon
с. Бања
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти