Детали

Опис

 

  21.12.2018-19.12.2019
 

Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05

Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи
 

Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори.
Во хотелот се користи минерална вода во Wellness & SPA центар.

Сите соби и апартмани се елегантно декорирани и дизајнирани да ги задоволат барањата на секој гостин.
Хотелот има 138 пространи соби кои се различни по изглед, а најмалите се 25м2.
Сите соби и апартмани се опремени со:

Телевизор
Телефон
Жичен и безжичен интернет
Сеф
Мини бар
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00

Додај во листата на желби
Hot Springs
с. Бања
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти