Детали

Опис

Зимски ценовник      

Хотелот Астера Банско & Спа се наоѓа на само 200 метри од гондолата во Банско, и 1км од центарот на Банско. Хотелот нуди целосно опремен спа центар, ски бар , Wi-fi , и куглана. 

Спа Центарот на Хотел Астера има одел за психо и ароматерапија . Фитнес сала, џакузи, водена пештера, детски одел со аква парк, парни бањи, внатрешен и надворешен базен како и разновидни сауни. Во хотелот исто така има опција и за изнајмување на ски опрема и ски школа со лиценциран учител.
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Надворешен базен
Беспл. трансфер
Фитнес центар
СПА центар
Детско катче
Клима уред
Внатрешен базен
Лежалки на базен
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Astera Цена/Ноќ
Банско Цена €114
Одберете соба Ноќи 1
Број на соби

APP (2 спални) BB EUR €116
Цена 1 Ноќи

Возрасни 4 Деца 2

Опис :

Цената е за 2 возрасни + 2 деца - едно до 2.99, друго 3-12.99 г.
Интернет бесплатен во делови на хотелот, во собите интернет се доплаќа 


 

Легенда:
APP – апартман                                 RO - ноќевање
STD – студио                                      BB - ноќевање со појадок
QUAD - четирикреветна соба          HB - полупансион
TRPL - трикреветна соба                  FB - полн пансион
DBL - двокреветна соба                    AI - се вклучено        
SGL - едкокреветна соба                  UAI - ултра се вклучено


Услуга во соба :

  • Клима уред
  • Wi-Fi
  • Минибар
  • Direct-dial phone
  • ТВ
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан