Детали

Опис

Зимски ценовник      

Хотелот Астера Банско & Спа се наоѓа на само 200 метри од гондолата во Банско, и 1км од центарот на Банско. Хотелот нуди целосно опремен спа центар, ски бар , Wi-fi , и куглана. 

Спа Центарот на Хотел Астера има одел за психо и ароматерапија . Фитнес сала, џакузи, водена пештера, детски одел со аква парк, парни бањи, внатрешен и надворешен базен како и разновидни сауни. Во хотелот исто така има опција и за изнајмување на ски опрема и ски школа со лиценциран учител.
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Надворешен базен
Беспл. трансфер
Фитнес центар
СПА центар
Детско катче
Клима уред
Внатрешен базен
Лежалки на базен
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Astera 4*
Банско
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан