Детали

Опис

Есенски ценовник      

Зимски ценовник      

 

Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел, кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. 

Елегантниот ресторан на хотелот може да смести до 140 луге а исто така во состав на хотелот има и кафе бар, место за забава и одмор, билјард.

Каса карина на гостите им нуди бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања, Турска бања, како и најразновидни спа третмани со одредена доплата.

Исто така во состав на хотелот има и детско катче за деца до 5 години каде што може да се користи и во надзор со родителите. Исто така хотелот дозволува милениче до 5кг - со доплаат од 5еур на ден. 

Хотелот располага со: ресторан, лоби бар, летна градина, внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, внатрешен паркинг и подземна гаража со доплата од 5еур на ден, конференциска сала, интернет wi-fi со доплата, перална, ски гардероба и собен сервис.
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Лоби бар
Фитнес центар
СПА центар
Детско катче
Клима уред
Лифт
Дозв. за миленици
Внатрешен базен
Лежалки на базен
Паркинг (улица)
Додај во листата на желби
Casa Karina
Банско
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан