Детали

Опис

 

Зимски ценовник      

 

Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел, кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. 

Елегантниот ресторан на хотелот може да смести до 140 луге а исто така во состав на хотелот има и кафе бар, место за забава и одмор, билјард.

Каса карина на гостите им нуди бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања, Турска бања, како и најразновидни спа третмани со одредена доплата.

Исто така во состав на хотелот има и детско катче за деца до 5 години каде што може да се користи и во надзор со родителите. Исто така хотелот дозволува милениче до 5кг - со доплаат од 5еур на ден. 

Хотелот располага со: ресторан, лоби бар, летна градина, внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, внатрешен паркинг и подземна гаража со доплата од 5еур на ден, конференциска сала, интернет wi-fi со доплата, перална, ски гардероба и собен сервис.
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Лоби бар
Фитнес центар
СПА центар
Детско катче
Клима уред
Лифт
Дозв. за миленици
Внатрешен базен
Лежалки на базен
Паркинг (улица)
Додај во листата на желби
Casa Karina 4*
Банско
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан