Филтер за пребарувањеEUR €60

Interhotel

Сандански

ПОРАДИ ПРОФИЛАКТИКА И РЕДОВНО ЧИСТЕЊЕ, БАЗЕНИТЕ НА ХОТЕЛОТ НЕМА ДА РАБОТАТ НА 23 И 24 АПРИЛ 2018 ГОДИНА  31.03-06.04.2018  Велигден  27.04.2018-29.04.2018   04-07.05.2018…

EUR €52

Medite Resort Spa Hotel…

Сандански

 Велигден  Редовни цени 2018 година   Локација Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има…

Rimska Banya

с. Бања

НАПОМЕНА: ПОРАДИ РЕНОВИРАЊЕ ХОТЕЛОТ ЌЕ БИДЕ ЗАТВОРЕН ВО ПЕРИОД 07.05-23.05.2018   05.03-05.04.2018            09.04-30.06.2018   …

Hot Springs

с. Бања

  Велигден   Редовен ценовник Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори. Во хотелот се користи минерална…

Вила PELAGOS

Врахос

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2018 Лoкација: Врахос, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: На почетокот на шеталиштето Плажа: 30 метри од долга, широка и песочна плажа.…

Вила PORTO FINO

Лефкада

Лoкација: Никиана, Лефкада (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 30 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/3 и 1/4 студија Тип на одмор: Активен одмор…

Вила ANTIGONI

Парга

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Парга, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: 300 метри од центарот на градот  Плажа: 150 метри од градска…

Вила IRINI

Врахос

Лoкација: Врахос, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: Приватна, долга, широка и песочна плажа пред самата вила Тип на соби: 1/4 студија и 1/4 апартмани…

Хотел MIRTO

Врахос

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2018 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Врахос, Јонско Море (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на…

Вила AVRA

Закинтос

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2018 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Лаганас, Закинтос (Грција)  Оддалеченост: На десната…