Детали

Опис

Lucky 5 *
Зимски ценовник      


Хотелот се наоѓа на 450 m од центарот на Банско, и 1.5 km од гондолата. Нуди бесплатен превоз до гондолата.

Опис на соби:

Хотелот има 127 соби: Studio Luxury (25 - 30 m2), Apartman Luxury (~ 35 - 40 m2), Apartman Deluxe (50 - 55 m2), Apartman Executive (60 - 65 m2), Apartmani со 2 соби (82 - 85 m2).

Услуга: 

Хотелот има и спа центар и нуди бесплатно користење на:

 • Фитнес сала;
 • Базен со хидромасажери;
 • Сауна, џакузи.

  Хотелски содржини и услуги:
   Факс
   Ресторан
   Менувачница
   Сеф на рецепција
   Салон за убавина
   Велнес центар
   Спортска сала
   Детско катче
   Лифт
   Бесплатен трансфер до гондола
   Лоби бар
   Ски гардeробер
   Собна услуга
   Перална
   Сервис за пеглање
   Рецепција 24/7
   Wi-fi бесплатно
   

  Сите соби се опремени со:
   ТВ
   Кујна
   Телефон
   Сателитска ТВ
   Сеф во соба
   Мини Бар
   Фен
   Греење
   Бањарки и папучи
   Када/Туш Кабина

  Спа Услуги:
   Зона за третмани
   Внатрешен базен
   Џакузи
   Сауна
   Парна бања
   Турска бања/ Хамам
   Зона за релаксирање
   Mасажа третмани
   Топла када
   Фитнес
   СПА центар
   Солариум
   Хидроџет
   Генератор за мраз

 
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Перална
Ресторан
Wi-Fi
Лоби бар
Надворешен базен
Беспл. трансфер
Фитнес центар
СПА центар
Детско катче
Клима уред
Внатрешен базен
Отворен термален базен
Џакузи на отворено со минерална вода
Додај во листата на желби
Lucky 5*
Банско
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан