Детали

Опис

Premier Luxury Mountain Resort 5*

Зимски ценовник      


 

Овој хотел беше номиниран за најдобар хотел во Бугарија 2010 година од страна на "World Travel Awards", која ја доделува најпрестижната награда во областа на туризмот. Освои награда за најдобар хотел со 5* во Банско за 2009 / 2010 година, како и за најдобар Спа хотел во Бугарија во 2010 година.

Опис на соби:

Извонреден дизајн, комфорни соби, спа центар (затворен базен, џакузи на отворено со топла вода, сауна, ароматизирана сауна, руска бања, фитнес центар), приклучок за интернет, конференциска сала, ресторан, висок квалитет на услуга. Идеално место за ексклузивен зимски одмор.

Хотелски содржини и услуги:

 Надворешен базен (бесплатно)
 Внатрешен базен (бесплатно)
 Ресторан  Менувачница
 Соби за не-пушачи  Хемиско чистење
 Ресторан а ла карт  24 часовна услуга во соба

Сите соби се опремени со:

 Простор за седење  Сеф во соба
 Мини Бар  Фен  Бања/Тоалет
 Клима Уред  Дупли лежај или два кревети
 Бањарки и папучи  Балкон или Тераса
 LCD телевизор со сателитски канали

 
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Перална
Ресторан
Wi-Fi
Лоби бар
Надворешен базен
Фитнес центар
СПА центар
Клима уред
Внатрешен базен
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Premier Luxury Mountain Resort…
Банско
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан