Детали

Опис

Зимски ценовник      

 

Хотелот Регнум со 5* е  извонредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди невероjатен панорамски поглед со преубавите дизајнирани апартмани само на одалеченост 400 м од гондолата како и 900 м од центарот на градот. (не сите соби имаат тераси, таквите се на барање) 

 

Junior suite - една просторија со дупли кревет за 2 лица 

Ексекутиве суите - една дневна со кујна и легло на растегнување и една спална соба со спален кревет. 

Ексекутиве делукс суите - една дневна со кујна и со легло на растегнување и една спална соба со спален кревет. 

Гранд суите - две спални + дневна соба со кујна. 

После напорниот ден можете да се опуштите во топлите сауни како и парни бањи кои што ке ви понудат неповторлива релаксација. Хотелот исто така нуди и можност да ја пробате турската храна како и турските специјалитети.
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Надворешен базен
Беспл. трансфер
СПА центар
Внатрешен базен
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Regnum 5*
Банско
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан