Детали

Опис

 

Зимски ценовник      

Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско.  Хотелот нуди бесплатен Wi fi , секоја соба има сопствен балкон, LCD- телевизор, кабелска телевизија, фрижидер, сеф, тоалет, телефон . Некои од собите имаат и поглед на планината. Гостите можат да се релаксираат во ресторанот или во лоби барот. Во непосредна близина на хотелот се наога и маркет Керфур и Трговски центар.
Хотелот исто така нуди и фризерски салон, соба за видео игри, како и можност за изнајмување ски опрема. 

Опис на собите на хотелот: два одделни или еден брачен кревет, централно греење, телевизор, телефон, електричен бокал, сеф (со доплата) Wi-Fi, купатило со туш/када, фен за коса, балкон. 

Опис на Апартманите на хотелот: дневна соба со кревет (софа) и една спална соба, купатило со када, телефон, електричен бокал, телевизор, балкон, фен.
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Лоби бар
Фитнес центар
СПА центар
Детско катче
Клима уред
Лифт
Внатрешен базен
Лежалки на базен
Паркинг (улица)
Туристичка такса
Додај во листата на желби
Zara 4*
Банско
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан