Детали

Опис

Borovets Hills 5*

Зимски ценовник      


Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Максимален број на лица: DBL (2+1) , STUDIO (2+2), APARTMNA (2+2), APARTMAN lux (4+2)
 

Во цената е вклучено : користење на базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес,интернет, паркинг, сеф .


Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.) .
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 77€/ возрасен, 36€/ дете (3-13 г.) 
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Бизнис центар
Wi-Fi
СПА центар
Детско катче
Внатрешен базен
Додај во листата на желби
Borovets Hills
Боровец
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти