Детали

Опис

Зимски ценовник      

Хотел "Rila" e oгромен комплекс лоциран на 200м од ски-гондолата кој ќе ви овозможи незаборавен зимски одмор. Удобни соби, 3 ресторани, 3 барови, дискотека, казино, Спа центар и услуга на највисоко ниво.

Опис на собите
Вкупно 523 соби
257 Twin Rooms (двокреветни соби),
266 Studio.
Во собите: сател. ТВ, телефон, када/туш, фен, балкон(во повеќето соби).2 раздлелени кревети.
Studio - соби со мини кујна и фрижидер
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Фитнес центар
СПА центар
Внатрешен базен
Превоз
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Rila
Боровец
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти