Детали

Опис

  Редовен ценовник 

Хотел "Русковец" 4 * е лоциран во живописната котлина на познатото со минералната вода одморалиште Добриниште.
Во тек на денот гостите можат да избираат утринска гимнастика, пливање, сончање и релаксација во СПА центарот на комплексот или екскурзија во регионот.
Предност на комплексот се: внатрешниот минерал базен со природна температура на водата / димензии 10 / 15м. /, Внатрешен детски базен, широка тераса со 2 џакузи и лежалки, удобни апартмани и вили, бесплатна детска зона, ресторани, можност за спорт, масажа, велнес програми за убавина и здравје.
"Русковец" 4 * е прекрасно место со гостопримливи луѓе и примамливо храна. Го препорачуваме за семеен одмор, за надополнување на викендот, за спортски активности или СПА терапии.
Комплексот е од затворен тип, чуварска служба активна деноноќно.
Се состои од четирикатна зграда со комфорни апартмани / 22 стандардни и 11 супериор апартмани, 42 вили.
Добриниште - Банско 8 км.

 

Легенда

DBL - двокреветна соба
SGL - еднокреветна соба
APP - апартман
STD - студио
BB - ноќевање со појадок
HB - полупансион ( појадок и вечера )
FB - полн пансион ( појадок, ручек и вечера )
AI  - се вклучено (појадок, ручек, вечера, национални пијалоци)


Политика и услови

НАПОМЕНА: Пред да ја извршите уплатата, Ве молиме контактирајте ја агенцијата за проверка на расположливи места.Check in

Check in : 02:00 PM
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Бизнис центар
Ноќен клуб
Перална
Ресторан
Wi-Fi
Лоби бар
Фитнес центар
СПА центар
Детско катче
Клима уред
Внатрешен базен
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Ruskovets Цена/Ноќ
Добриниште Цена €5
Одберете соба
изберете валиден датум
Нема резултати!!
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти