Детали

Опис

Зимски ценовник      
 

Hotel Orlovetz се наоѓа во центарот на Пампорово со преубав поглед на Родопските планини. Од хотелските содржини во понуда се: тераса во градина, ски остава, внатрешен базен, теретана, парна бања, џакузи, солариум, сауна, пикадо, пинг-понг, билијар, детско игралиште, кафетерија, бар, ресторан, бежичен интернет, паркинг и гаража, банкомат, менувачница, рецепција 24 ч, бизнис центар, сеф, лифт. 

услуга ВВ / HВ
800 м од жичарата

 
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Беспл. трансфер
Фитнес центар
Внатрешен базен
Приватен паркинг
Додај во листата на желби
Orlovetz
Пампорово
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан