Детали

Опис

Зимски ценовник      

Локација : во центарот на Пампорово
Хотелскиот комплекс е на 7 спрата и располага со 31 апартман, 9 трокреветни, 164 двокреветни и 8 еднокреветни соби. Многу пати е реновиран и сите соби се опремени со телефон, САТ ТВ и мини бар. На располагање на своите гости им нуди лоби бар, класичен ресторан, традиционален ресторан, италијански ресторан, ноќен бар, куглана, интернет. 
СПА Центар : внатрешен базен, фитнес центар, џакузи, сауна, солариум, масажи и третмани
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
Фитнес центар
СПА центар
Внатрешен базен
Додај во листата на желби
Perelik
Пампорово
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан