Детали

Опис

Sunny Hills 3*
 

Зимски ценовник  

 

 

 

Сместен во Пампорово и 350 метри од најблискиот ски-лифт. Mодерен дизајн - скандинавски минимален и планински шик,нуди бесплатни ски складирање, бесплатни WiFi и бесплатен сопствен паркинг.

Постои детски клуб од 100 м2 кој нуди разновидни активности.Модерно дизајниран ресторан нуди богат доручек и вечера.

Скијачкиот центар Сон Хилс е 10 километри од Смолјан, 10 километри од селото Широка Лака со зачувани стари архитектурни куќи, 85 километри до аеродромот Пловдив и 250 километри до аеродромот во  Софија.

 
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
СПА центар
Внатрешен базен
Додај во листата на желби
Sunny Hills
Пампорово
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти