Детали

Опис

8-ми Март
Пакет цени со доплата за организиран превоз 
Интерхотел Сандански
термин 08-10.03.2019

 Целосна програма и цени 

Во цената Е вклучено:
- 2 ноќевања со појадок или полупансион по избор во двокреветни соби
- Користеое на СПА центарот
- Попатна посета на: храмот на Баба Ванда
- Придружник и прганизација на патувањето.
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Ресторан
Wi-Fi
Надворешен базен
Внатрешен паркинг
Фитнес центар
СПА центар
Внатрешен базен
Приватен паркинг
Туристичка такса
Отворен термален базен
Додај во листата на желби
Interhotel 8-ми Март
Сандански
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан