Филтер за пребарувањеInterhotel

Сандански

 Поради профилактика и прочистување на надворешните и внатрешните термални базени на Интерхотел Сандански,  истите нема да работат од 26-27.03.2019  Редовни цени   Пакет…

Medite Resort Spa Hotel…

Сандански

 Редовни цени 2018-2019 година     кликни тука за 3D визуализација на Хотелот Локација Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само…

Хотел JENNY

Сивири

Лoкација: Сивири, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 150 метри oд долга песoчна плажа. Тип на соби: 1/4 стандард соби и 2+2 дуплекси…

Вила ANNA

Закинтос

  Лoкација: Лаганас, Закинтос (Грција)  Оддалеченост: На левата страна од главната улица Плажа: 150 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија,…

Хотел KOVIOU HOLIDAY…

Nikiti

Лoкација: Никити, Ситонија, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 5км од селото Плажа: 250 метри од прекрасна песочна плажа .  Тип на соби: 1/3+1 стандард соби и 1/4 дуплекси…

Вила ANEMOHADI

Сивири

Лoкација: Сивири, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 90 метри oд долга песoчна плажа. Тип на соби: 1/2+2 апартмани Тип на одмор: Фамилијарен…

Вила VRAHOS

Афитос

Лoкација: Афитос, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: На 1 км од песочна плажа (се препорачува одење со автомобил).  Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија, …

Вила VERGINA

Ханиоти

Лoкација: Ханиоти, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 500 метри од центарот на градот Плажа: 50 метри од градската плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија, 1/3 и 1/4…

Hot Springs

с. Бања

    21.12.2018-19.12.2019   Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа…

Вила IONIO

Лефкада

Лoкација: Агиос Никитас, Лефкада (Грција)  Оддалеченост: На рид надовор од Агиос Никитас Плажа: 7 минути пешачење од Катизма (една од најубавите плажи во Европа).  Тип на соби:…