Филтер за пребарувањеПромо пакет цени

Сандански

Пакет цени за 2 ноќевања во Сандански Interhotel  со можност за организиран превоз за последните два термини термини: 22.02-24.02.2019 15.03-17.03.2019  Пакет цени Interhotel (клинете…

Interhotel 8-ми Март

Сандански

8-ми Март Пакет цени со доплата за организиран превоз  Интерхотел Сандански термин 08-10.03.2019  Целосна програма и цени  Во цената Е вклучено: - 2 ноќевања со појадок или полупансион по…

EUR €60

Interhotel

Сандански

 Поради профилактика и прочистување на надворешните и внатрешните термални базени на Интерхотел Сандански,  истите нема да работат од 25-27.03.2019  Редовни цени   Пакет…

EUR €55

Medite Resort Spa Hotel…

Сандански

 Пакет цени со/без превоз    Редовни цени 2018-2019 година    Пакет цени 8-ми Март       кликни тука за 3D визуализација на Хотелот Локација Сандански…

EUR €40

Sveti Nikola

Сандански

 Редовни цени      Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима…

EUR €28

Apart Medite

Сандански

   Редовни цени 2019   Локација Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима…

EUR €50

Rimska Banya

с. Бања

    21.12.2018 - 28.02.2019     04.03.2019 - 06.04.2019     Село Бања се наоѓа на 5км оддалеченост од градот Банскo, место познато по лековитата…

EUR €76

Pirin Park

Сандански

   Редовен ценовник 2019     Пирин Парк Хотел е сместен на западните падини на Пирин планина, во близина на паркот Сандански Спа, кој претставува најдобар центар…

EUR €199

Хотел JENNY

Сивири

Лoкација: Сивири, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 150 метри oд долга песoчна плажа. Тип на соби: 1/4 стандард соби и 2+2 дуплекси…

Hot Springs

с. Бања

    21.12.2018-19.12.2019   Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа…