Филтер за пребарувањеEUR €69

Вила ELENI

Фурка

  Кликни за цени и детали на понудата Локација: Фурка, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: се наоѓа 150 м од центарот на местото Плажа: 140 метри од песочната плажа…

Хотел JENNY

Сивири

  Last minute термин 14.07-21.07 1/4 - 319 евра по лице полупансион , сопстевен базен , 2 деца до 13.99 год. бесплатно се сместуваат Лoкација: Сивири, Касандра, Халкидики (Грција) …

Hot Springs

с. Бања

  Редовен ценовник Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област…

Турција - чартер

Alanya

Лoкација: Анталија, Турција Услуга: All Inclusive, Ultra All Inclusive Вклучено во цената: Чартер лет Скопје-Анталија, аеродромски такси, трансфер аеродром-хотел-аеродром, 6 до 14+ ноќевања…

EUR €259

Вила MARGARITA

Канали

06-13.06.2018 1/4 студио - 89 евра за наем   Лoкација: Канали, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 50 метри од долга, широка, песочна плажа…

Вила ANNA

Закинтос

  Лoкација: Лаганас, Закинтос (Грција)  Оддалеченост: На левата страна од главната улица Плажа: 150 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија,…

Вила REALL

Полихроно

Лoкација: Полихроно, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 200 метри од  песочна плажа. Тип на соби: 1/2 студио, 1/3+1 aпартмани,…

Вила AVRA

Закинтос

  Лoкација: Лаганас, Закинтос (Грција)  Оддалеченост: На десната страна од главната улица Плажа: 20 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија Тип на…

EUR €69

Вила VERGINA

Ханиоти

Лoкација: Ханиоти, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 500 метри од центарот на градот Плажа: 50 метри од градската плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија, 1/3 и 1/4…

Вила PELAGOS

Врахос

Лoкација: Врахос, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: На почетокот на шеталиштето Плажа: 30 метри од долга, широка и песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/2+1 студија Тип на одмор: Мирен…