Детали

Опис

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.05.2018

Лoкација: Амудија, Јонско Море (Грција) 

Оддалеченост: На почетокот на местото

Плажа: 50 метри од песочна плажа

Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија  и 1/4 апартмани

Тип на одмор: Мирен, фамилијарен одмор

Кликни за цени и детали на понудата      

 
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
Патничко осигурување
Превоз
Додај во листата на желби
Вила VAGIA
Амудија
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти