Детали

Опис

Лoкација: Ханиоти, Касандра, Халкидики (Грција) 

Оддалеченост: На 600 метри од центарот на местото

Плажа: 130 метри од градската песочна плажа. 

Тип на соби: 1/2, 1/3 и 1/4 студија; 1/3 и 1/3+1 апартмани

Тип на одмор: И релаксирачки и забавен одмор за сите возрасти

Кликни за цени и детали на понудата


Политика и услови

При резервација се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот, а остатокот по потврдувањето на резервацијата, (во рок од 24 часа) и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот.
Услови за "early booking": 
За резервација е потребно 30% уплата од сумата на аранжманот, доплата се врши најдоцна до датумот кога истекува попустот за рано букирање. 
Сите резервации направени или платени по предвидените датуми за рано букирање ќе бидат наплатени по редовни или ревидирани услови и цени актуелни во периодот на доплата.

На промо цените не следува попуст, и истите треба да бидат уплатени целосно во рок од 14 дена од денот на резервација.

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенција).
Важат Општите услови на ТА “ТУРИСТ“.Check in

Check in : 02:00 PM
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
Клима уред
Паркинг (улица)
Додај во листата на желби
Вила HRISTINA - Ханиоти
Ханиоти
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти