Детали

Опис

Last minute!

16-23.06.2018
Вила Aleksandar - Фурка
1/6 апартман 229 евра

до 16.06.2018 

Вила Aleksandar - Фурка

1/4 дуплекс -  20 евра на ден за наем

1/5 дуплекс - 25 евра на ден за наем

1/6 дуплекс - 30 евра на ден за наем


Лoкација: Фурка, Касандра, Халкидики (Грција) 

Плажа: 500 метри од песочна плажа.

Тип на соби: 1/6 дуплекси (дневна/кујна и две посебни спални)

Тип на одмор: Мирен и релаксирачки одмор

Кликни за цени и детали на понудата
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
Клима уред
Патничко осигурување
Превоз
Додај во листата на желби
Вила ALEKSANDAR
Фурка
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти