Детали

Опис

 

19.08 - 28.08
Вила AVRA  - ЗАКИНТОС
8 ноќевања + автобуски превоз + траект = 179 евра по лице 


 
Check in

Check in : 02:00 PM
Check out : 10:00 AM

Додај во листата на желби
Last minute понуди
Грција
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан