Детали

Опис

Лoкација: Калитеа, Касандра, Халкидики (Грција) 

Оддалеченост: Во центарот на местото

Плажа: 200 метри од песочна плажа.

Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија

Тип на одмор: одмор за млади

Кликни за цени и детали на понудата

 
Check in

Check in :
Check out :

Хотелски содржини
Wi-Fi
Клима уред
Превоз
Туристичка такса
Додај во листата на желби
Вила JANIS
Калитеа
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти