Детали

Опис

           Цени на ден за СОБА за 1 ноќевања во €,  

     сместување   лица     01.05-31.07.17    01.08.17-30.04.18
 SGL      1            32 €              38 €
 DBL      2            38 €              44 €
 DBL+CHD    2+1            38 €              44 €
 DBL+2CHD    2+2            48 €              54 €
 TRPL      3            48 €              54 €

                  Плаќање во денари 1€ = 62.00 мкд

 

Соби со камин и џакузи од 20/10/2017 до 30/04/2018 доплата на ден за соба 15 €.

Горенаведените цени се со вклучен појадок.


Политика и услови

НАПОМЕНА: Пред да ја извршите уплатата, Ве молиме контактирајте ја агенцијата за проверка на расположливи места.Check in

Check in : 02:00 PM
Check out : 10:00 AM

Додај во листата на желби
Filipion
Лутраки
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан