Детали

Опис

За точна ЦЕНА, во Check in и Check out, ЗАДОЖИТЕЛНО одберете датуми кои се појавуваат во табелата


 

                   Цените се за наем на студио

         термини           ноќи          STD 2               STD 3       
10.06 – 19.06 9 189 236
19.06 – 28.06 9 204 249
28.06 – 07.07 9 243 288
07.07 – 16.07 9 299 334
16.07 – 25.07 9 345 395
25.07 – 03.08 9 345 395
03.08 – 12.08 9 345 395
12.08 – 21.08 9 345 395
21.08 – 30.08 9 299 334
30.08 – 09.09 10 263 298

Цени во евра, плаќање во денари 1€ = 62,00 мкд.

 

Вила MELIA се наоѓа скоро на почетокот на Неи Пори, едно од најурбанизираните места во Пиериа, идеално за фамилијарен одмор. Основни карактеристики на Неи Пори се долга и широка песочна плажа, паркови и зеленило, широки улици, ресторани, кафетерии покрај плажа, луна парк и картинг патека. 


Плажа
150 метри од долга, широка, песочна плажа.


Опис на објектот
Вилата располага со трокреветни студија со тераси свртени напред кон улицата.

STD 2 / STD 3:
Сите студија се исти, имаат три единечни кревети,
Опремена кујна, вц, клима (доплата 5 евра на ден), и тераса.
Има можност за поставување на дополнително легло за деца на барање. 

 

*За смените на 9 и 10 ноќевања НЕ нудиме превоз.


Политика и услови

При резервација се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот, а остатокот по потврдувањето на резервацијата, (во рок од 24 часа) и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот.
Услови за "early booking": 
За резервација е потребно 30% уплата од сумата на аранжманот, доплата се врши најдоцна до датумот кога истекува попустот за рано букирање. 
Сите резервации направени или платени по предвидените датуми за рано букирање ќе бидат наплатени по редовни или ревидирани услови и цени актуелни во периодот на доплата.

На промо цените не следува попуст, и истите треба да бидат уплатени целосно во рок од 14 дена од денот на резервација.

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

За уплата на два или повеќе термини одобруваме 7% попуст на последниот термин.
Попустите не може да се комбинираат.
Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети).
Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 г во кревет со возрасен.
Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус.
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенција).
Важат Општите услови на ТА “ТУРИСТ“.Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00

Хотелски содржини
Wi-Fi
Патничко осигурување
Превоз
Клима уред (5 евра на ден)
Додај во листата на желби
Вила MELIA - 9 ноќи Цена/Ноќ
Неи Пори Цена €38.33
Одберете соба
Нема резултати!!
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти