Филтер за пребарувањеEUR €60

Interhotel

Сандански

 Редовни цени 2018    Ценовник Нова Година  НАПОМЕНА Поради  чистење на надворешните и внатрешните термални базени на хотелот,  нема да  работат од 05.11 до…

EUR €28

Apart Medite

Сандански

   Редовни цени       (Редовните цени важат до 20ти декември 2018 година) Локација Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на…

EUR €55

Medite Resort Spa Hotel…

Сандански

   Редовни цени 2018 година   Локација Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла…

EUR €40

Sveti Nikola

Сандански

Редовни цени       Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија…

EUR €76

Pirin Park

Сандански

         Цени за 1 ЛИЦЕ на ДЕН - полупансион  сместување  недела-четврток  петок и сабота  DBL lux              38 €…

EUR €50

Rimska Banya

с. Бања

ПОРАДИ РЕНОВИРАЊЕ, ХОТЕЛОТ ЌЕ БИДЕ ЗАТВОРЕН ДО 12.10.2018    03.09 - 20.12.2018       Село Бања се наоѓа на 5км оддалеченост од градот Банскo, место познато по…

Hot Springs

с. Бања

  Редовен ценовник     21.12.2018-05.01.2019 Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс…

EUR €59.40

Casa Karina 4*

Банско

  Зимски ценовник         Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел, кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. …

EUR €146

Spa villas Medite

Сандански

Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија и најмногу сончеви денови во годината.…

Zara 4*

Банско

  Зимски ценовник       Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско.  Хотелот нуди бесплатен…