Детали

Опис

Лoкација: Лаганас, Закинтос (Грција) 

Оддалеченост: На левата страна од главната улица

Плажа: 50 метри од градската песочна плажа.

Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија

Тип на одмор: Активен одмор 
Кликни за цени и детали на понудата      
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
Клима уред (5 евра на ден)
Додај во листата на желби
Вила MARINOS
Закинтос
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти