Филтер за пребарувањеEUR €259

Вила MARGARITA

Канали

06-13.06.2018 1/4 студио - 89 евра за наем   Лoкација: Канали, Јонско море (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 50 метри од долга, широка, песочна плажа…

Hot Springs

с. Бања

  Редовен ценовник     21.12.2018-05.01.2019 Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс…

Вила PORTO FINO

Лефкада

  Лoкација: Никиана, Лефкада (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 30 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/3 и 1/4 студија Тип на одмор: Активен одмор…

EUR €119

Вила ALEKSANDAR

Фурка

  Лoкација: Фурка, Касандра, Халкидики (Грција)  Плажа: 500 метри од песочна плажа. Тип на соби: 1/6 дуплекси (дневна/кујна и две посебни спални) Тип на одмор: Мирен и релаксирачки…

Вила MARINOS

Нидри

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Нидри, Лефкада (Грција)  Оддалеченост: 300 метри од центарот на градот Плажа: 500 метри од градската плажа. Тип…

Вила DANOS

Лептокарија

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Лoкација: Лептокарија, Пиериа (Грција)  Оддалеченост: На главната улица Плажа: 50 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и…

EUR €69

Вила VERGINA

Ханиоти

Лoкација: Ханиоти, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 500 метри од центарот на градот Плажа: 50 метри од градската плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија, 1/3 и 1/4…

EUR €69

Вила ELENI

Фурка

  Кликни за цени и детали на понудата Локација: Фурка, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: се наоѓа 150 м од центарот на местото Плажа: 140 метри од песочната плажа…

EUR €199

Хотел JENNY

Сивири

Лoкација: Сивири, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 150 метри oд долга песoчна плажа. Тип на соби: 1/4 стандард соби и 2+2 дуплекси…

Вила ANNA

Закинтос

  Лoкација: Лаганас, Закинтос (Грција)  Оддалеченост: На левата страна од главната улица Плажа: 150 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија,…