Детали

ОписЛoкација: Пефкохори, Касандра, Халкидики (Грција) 

Плажа: 200 метри од песочна плажа.

Тип на соби: 1/3 студија

Тип на одмор: Разновидна забава за сите возрасти.

Кликни за цени и детали на понудата
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Клима уред
Додај во листата на желби
Вила RAFALI
Пефкохори
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти