Вила SANDY

Детали

ОписЛoкација: Пефкохори, Касандра, Халкидики (Грција) 

Плажа: 50 метри оддалечена од плажата.

Тип на соби: 1/2, 1/3 и 1/4 студија, 1/2 и 1/5 апартмани

Тип на одмор: Разновидна забава за сите возрасти

Кликни за цени и детали на понудата
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Клима уред
Додај во листата на желби
Вила SANDY
Пефкохори
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан