Детали

Опис

Лoкација: Полихроно, Касандра, Халкидики (Грција) 

Оддалеченост: Во центарот на местото

Плажа: 30 метри од  песочна плажа.

Тип на соби: 1/3 и 1/3+1 aпартмани, 1/5+1 апартмани

Тип на одмор: За сите возрасти

Кликни за цени и детали на понудата
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Хотелски содржини
Wi-Fi
Клима уред
Додај во листата на желби
Вила NORTH LUX
Полихроно
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти