Детали

Опис

Лoкација: Полихроно, Касандра, Халкидики (Грција) 

Оддалеченост: Во центарот на местото

Плажа: 200 метри од  песочна плажа.

Тип на соби: 1/2 студио, 1/3+1 aпартмани, 1/3+1 мезонети

Тип на одмор: За сите возрасти

Кликни за цени и детали на понудата
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Додај во листата на желби
Вила REALL
Полихроно
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан