Детали

Опис

ПРОМОЦИЈА - ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ АРАНЖМАН (8 НОЌИ + АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ + ТРАЕКТ)

27.08 - 05.09 - 189 евра во 1/2 / 169 евра во 1/3 стд.

04.09 - 13.09 - 139 евра во 1/2 / 119 евра во 1/3 стд.

12.09 - 21.09 - 119 евра во 1/2 / 99 евра во 1/3 стд.

20.09 - 29.09 - 109 евра во 1/2 / 89 евра во 1/3 стд.

             Цените се дадени за НАЕМ на студио

        термини            ноќи        STD 2         STD 3    
16.06. – 25.06. 8 129 149
24.06. – 03.07. 8 169 179
02.07. – 11.07. 8 229 239
10.07. – 19.07. 8 309 329
18.07. – 27.07. 8 359 379
26.07. – 04.08. 8 359 379
03.08. – 12.08. 8 359 379
11.08. – 20.08. 8 359 379
19.08. – 28.08. 8 339 359
27.08. – 05.09. 8 299 319
04.09. – 13.09. 8 179 199
12.09. – 21.09. 8 119 139
20.09. – 29.09. 8 49 69

    Цени во евра, плаќање во денари 1€ = 62,00 мкд.

 

НАПОМЕНА : 
Термините се дадени заедно со денот на ПОАЃАЊЕ
сместувањето во објектите е СЛЕДНИОТ ДЕН !
Во студио дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет 
Доплата за превоз 80 € по лице (автобус + траект)

Вилата се наоѓа во центарот на Закинтос, еден од најубавите острови на јонско море. Изобилува со места кои треба да ги посетите, долги и чисти песочни плажи, скриени заливи со високи карпи. Навечер има богат ноќен живот со премногу барови и ноќни клубови. Препорачано за млади и авантуристи кои преферираат активен одмор.


Плажа
20 метри од градската песочна плажа.


Структура на објектот
Сите студиа во сите вили располагаат со кујна, ТВЦ, ТВ, тераса, Wi-Fi и клима (доплата 5 € на ден).

STD 2/STD 3: еден брачен кревет и еден единечен (Или три единечни)

НАПОМЕНА : Термините се дадени заедно со денот на ПОАЃАЊЕ, сместувањето по објекти е следниот ден

 

ЦЕНА, ВРЕМЕ И МЕСТО НА ПОАЃАЊЕ

19:30 h Скопје 
Дрводекор - до Битола 80€ 
20:30 h Велес 
Бензинска мотел Македонија - до Битола 80€ 
20:45 h Росоман 
Бензинска Црна Река - до Битола 80€ 
21:00 h Дреново
 
Бензинска Макпетрол - до Битола 80€ 
21:45 h
 Прилеп 
Б
ензинска Лук Оил - до Битола 80€ 

22:30 h Битола 
Пред спортска сала - 80€ 
21:15 h
 Струга 
Хотел Дрим - до Битола 85€ 
21:15 h
 Кичево 
Б
ензинска Пуцко Петрол - до Битола 85€ 
21:30 h Охрид 
Б
ензинска Лук Оил излез за Битола - до Битола 85€ 
22:15 h Ресен 
Автобуска станица - до Битола 85€ 

Деца до 1,99 г. бесплатно
Деца 2-11,99 г. попуст 20€


Политика и услови

При резервација се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот, а остатокот по потврдувањето на резервацијата, (во рок од 24 часа) и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот.
Услови за "early booking": 
За резервација е потребно 30% уплата од сумата на аранжманот, доплата се врши најдоцна до датумот кога истекува попустот за рано букирање. 
Сите резервации направени или платени по предвидените датуми за рано букирање ќе бидат наплатени по редовни или ревидирани услови и цени актуелни во периодот на доплата.

На промо цените не следува попуст, и истите треба да бидат уплатени целосно во рок од 14 дена од денот на резервација.

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

За уплата на два или повеќе термини одобруваме 7% попуст на последниот термин.
Попустите не може да се комбинираат.
Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети).
Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 г во кревет со возрасен.
Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус.
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенција).
Важат Општите услови на ТА “ТУРИСТ“.Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00

Хотелски содржини
Wi-Fi
Патничко осигурување
Превоз
Клима уред (5 евра на ден)
Додај во листата на желби
Вила ANGELOS Цена/Ноќ
Закинтос Цена €42.37
Одберете соба
Нема резултати!!
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти