Филтер за пребарувањеВила ANEMOHADI

Сивири

Лoкација: Сивири, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 90 метри oд долга песoчна плажа. Тип на соби: 1/2+2 апартмани Тип на одмор: Фамилијарен…

EUR €59

Вила VRAHOS

Афитос

Лoкација: Афитос, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: На 1 км од песочна плажа (се препорачува одење со автомобил).  Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија, …

EUR €69

Вила VERGINA

Ханиоти

Лoкација: Ханиоти, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 500 метри од центарот на градот Плажа: 50 метри од градската плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија, 1/3 и 1/4…

Вила ANNA

Закинтос

  Лoкација: Лаганас, Закинтос (Грција)  Оддалеченост: На левата страна од главната улица Плажа: 150 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија,…

Вила IONIO

Лефкада

Лoкација: Агиос Никитас, Лефкада (Грција)  Оддалеченост: На рид надовор од Агиос Никитас Плажа: 7 минути пешачење од Катизма (една од најубавите плажи во Европа).  Тип на соби:…

Вила RAFALI

Пефкохори

Лoкација: Пефкохори, Касандра, Халкидики (Грција)  Плажа: 200 метри од песочна плажа. Тип на соби: 1/3 студија Тип на одмор: Разновидна забава за сите возрасти. Кликни за…

Вила DANOS

Лептокарија

Лoкација: Лептокарија, Пиериа (Грција)  Оддалеченост: На главната улица Плажа: 50 метри од градската песочна плажа. Тип на соби: 1/2 и 1/3 студија Тип на одмор: Фамилијарен одмор …

Lucky 5*

Банско

Lucky 5 * Зимски ценовник       Хотелот се наоѓа на 450 m од центарот на Банско, и 1.5 km од гондолата. Нуди бесплатен превоз до гондолата. Опис на соби: Хотелот има 127…

Kempinski Grand Arena…

Банско

  Зимски ценовник   Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните културно историски центри во Бугарија. Сместен…

EUR €146

Spa villas Medite

Сандански

Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија и најмногу сончеви денови во годината.…