Филтер за пребарувањеEUR €60

Interhotel

Сандански

 Редовни цени 2018    Пакет цени за 02-05.01.2019 (3 ноќи со превоз)    Пакет цени за 02-06.01.2019 (4 ноќи без превоз)    Ценовник Католички Божиќ…

Пакет цени 3/4 ноќи

Сандански

Пакет цени 3 / 4 ноќевања  02-05.01.2019 или 02-06.01.2019 Во Interhotel , Sv.Nikola, Мedite Resort & Spa, Apart Medite Interhotel цени    Пакет цени за 02-05.01.2019…

EUR €55

Medite Resort Spa Hotel…

Сандански

 Редовни цени 2018-2019 година    Пакет цени за 02-05.01.2019 (3 ноќи со превоз)    Пакет цени за 02-06.01.2019 (4 ноќи без превоз)    Нова…

EUR €28

Apart Medite

Сандански

   Редовни цени до 01.12.2018     Редовни цени 01.12.'18 - 31.12.'19     Пакет цени за 02-05.01.2019 (3 ноќи со превоз)  …

EUR €40

Sveti Nikola

Сандански

 Редовни цени       Пакет цени за 02-05.01.2019 (3 ноќи со превоз)   Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само…

EUR €50

Rimska Banya

с. Бања

    03.09 - 20.12.2018   21.12.2018 - 28.02.2019     Село Бања се наоѓа на 5км оддалеченост од градот Банскo, место познато по лековитата минерална вода.…

EUR €76

Pirin Park

Сандански

 Pirin Park - Сандански   Редовен ценовник до 20.12.2018          Редовен ценовник 2019       Пирин Парк Хотел е сместен…

Lucky 5*

Банско

Lucky 5 * Зимски ценовник       Хотелот се наоѓа на 450 m од центарот на Банско, и 1.5 km од гондолата. Нуди бесплатен превоз до гондолата. Опис на соби: Хотелот има 127…

Вила DIMITRA

Калитеа

Лoкација: Калитеа, Касандра, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: 200 метри од центарот на градот Плажа: 500 метри oд прекрасна, ширoка, песoчна плажа. Тип на соби: 1/3, 1/4 и 1/5 студија…

EUR €59.40

Casa Karina 4*

Банско

  Зимски ценовник         Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел, кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. …