Филтер за пребарувањеRuskovets

Добриниште

 Ruskovets Resort & SPA     01.12.2018-31.03.2019   Хотел "Русковец" 4 * е лоциран во живописната котлина на познатото со минералната вода одморалиште…

Rich

Велинград

 Хотел Rich 4* - Велинград  Ценовник 2018 Oпис Луксузен хотел со 4 *, каде можете да уживате во незаборавен СПA одмор преку цела година. v Удобна, пријатна и релаксирана атмосфера…

EUR €47.80

Orbel

Добриниште

Опис за хотелот      Редовни цени, Празнични цени и Лето 2018     

Sveti Spas

Велинград

 Ценовник 14.11.2018 - 28.12.2018      Ценовник 02.01.2019 - 03.03.2019         Балнео спа хотел Свети Спас најновиот пет ѕвезди балнеокомплекс…

Grand Hotel

Велинград

Гранд Хотел Велинград е лоциран на живописен рид во населбата Чепино на истоимениот град.   Добитник на наградата за најдобар СПА хотел на Балканот од 47-тиот конгрес на Меѓународната асоцијација…

EUR €32

Aquilon

с. Бања

  Ценовник  2019      Се наоѓа во село Бања, на 5 километри од Банско и Разлог. Во хотелот:  8 студија, 19 апартмани со една спална и 7 апартмани со две спални;…

Dvoreca

Велинград

СПА хотел ДВОРЕЦА се наоѓа во центарот на Велинград, сместен во еден од најубавите борови паркови, на 3 км од единствени на Балканот карстни извори "Клептуза",  Во хотелот: Лоби-бар,…

EUR €30

Filipion

Лутраки

           Цени на ден за СОБА за 1 ноќевања во €,        сместување   лица     01.05-31.07.17    01.08.17-30.04.18…