Филтер за пребарувањеVillas Jagoda & Malina

Боровец

Villas Jagoda & Malina 3* Зимски ценовник         Локација : 2 км од Боровец  Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,…

Orlovetz

Пампорово

Зимски ценовник         Hotel Orlovetz се наоѓа во центарот на Пампорово со преубав поглед на Родопските планини. Од хотелските содржини во понуда се: тераса во градина,…

St. George & Spa 4*

Банско

St. George & Spa 4*    Ценовник     ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ Ресторан, бесплатен Wi Fi интернет, ски остава, бар, бесплатен отворен паркинг, бесплатен трансфер до гондола…

Lucky 5*

Банско

Lucky 5 * Зимски ценовник       Хотелот се наоѓа на 450 m од центарот на Банско, и 1.5 km од гондолата. Нуди бесплатен превоз до гондолата. Опис на соби: Хотелот има 127…

Pirin Golf Hotel & Spa…

Банско

Pirin Golf Hotel & Spa 5* Зимски ценовник         5 - ѕвездениот комплекс Пирин Голф Хотел и Спа нуди извонреден спа - центар, која зафаќа околу 5000 квадратни…

Premier Luxury Mountain…

Банско

Premier Luxury Mountain Resort 5* Зимски ценовник         Овој хотел беше номиниран за најдобар хотел во Бугарија 2010 година од страна на "World Travel Awards",…

Borovets Hills

Боровец

Borovets Hills 5* Зимски ценовник       Легенда: DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE…

Club Hotel Yanakiev

Боровец

Club Hotel Yanakiev 4*    Зимски ценовник         Хотел Јанакиев е сосема нов, модерен хотел со 4 ѕвездички, идеално лоциран во центарот на Боровец, право на ски…

Rodopski Dom

Пампорово

Rodopski Dom 4*   Зимски ценовник       Хотел РОДОПСКИ ДОМ е лоциран меѓу ридовите на величествената планина Родопи, во центарот на убавото гратче Чепеларе. Четириѕвездниот…

Sunny Hills

Пампорово

Sunny Hills 3*   Зимски ценовник         Сместен во Пампорово и 350 метри од најблискиот ски-лифт. Mодерен дизајн - скандинавски минимален и планински шик,нуди бесплатни…