Филтер за пребарувањеБанско пакети

Bansko

Пакет аранжмани за 3, 4 или 7 ноќевања, со можност за организиран превоз    Zara&Spa 4*       Casa Karina 4*      Grand Royal 4* …

Kempinski Grand Arena…

Bansko

Есенски ценовник       Зимски ценовник       Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните…

Regnum 5*

Bansko

Зимски ценовник         Хотелот Регнум со 5* е  извонредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди невероjатен панорамски поглед со преубавите…

Maria Antoaneta 3*

Bansko

Зимски ценовник       Хотелот се наоѓа на 200 м од жичарницата. Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на гондолата. Идеален…

Rila 4*

Borovets

Зимски ценовник       Хотел "Rila" e oгромен комплекс лоциран на 200м од ски-гондолата кој ќе ви овозможи незаборавен зимски одмор. Удобни соби, 3 ресторани, 3 барови,…

Samokov 4*

Borovets

Зимски ценовник       Опкружен со борова шума, овој хотел се наоѓа во Боровец, на 50 метри од гондолата и 250 метри од лифтовите. Во склоп на самиот хотел има спа центар и бројни…