Филтер за пребарувањеInterhotel

Сандански

 Поради профилактика и прочистување на надворешните и внатрешните термални базени на Интерхотел Сандански,  истите нема да работат од 26-27.03.2019  Редовни цени   Пакет…

Medite Resort Spa Hotel…

Сандански

 Редовни цени 2018-2019 година     кликни тука за 3D визуализација на Хотелот Локација Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само…

Hot Springs

с. Бања

    21.12.2018-19.12.2019   Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа…

EUR €76

Pirin Park

Сандански

   Редовен ценовник 2019     Пирин Парк Хотел е сместен на западните падини на Пирин планина, во близина на паркот Сандански Спа, кој претставува најдобар центар…

Rimska Banya

с. Бања

    21.12.2018 - 28.02.2019     04.03.2019 - 06.04.2019     07.04.2019 - 30.06.2019     01.07.2019 - 05.09.2019   Село…

Apart Medite

Сандански

   Редовни цени 2019   Локација Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима…

Sveti Nikola

Сандански

 Редовни цени      Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима…

EUR €146

Spa villas Medite

Сандански

Сандански е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин планина на само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија и најмногу сончеви денови во годината.…

EUR €106

Ruskovets

Добриниште

 Ruskovets Resort & SPA     01.12.2018-31.03.2019   Хотел "Русковец" 4 * е лоциран во живописната котлина на познатото со минералната вода одморалиште…

Rich

Велинград

 Хотел Rich 4* - Велинград  Ценовник 2018 Oпис Луксузен хотел со 4 *, каде можете да уживате во незаборавен СПA одмор преку цела година. v Удобна, пријатна и релаксирана атмосфера…