Филтер за пребарувањеRich

Велинград

 Хотел Rich 4* - Велинград  Ценовник 2018 Oпис Луксузен хотел со 4 *, каде можете да уживате во незаборавен СПA одмор преку цела година. v Удобна, пријатна и релаксирана атмосфера…

Sveti Spas

Велинград

 Ценовник 14.11.2018 - 28.12.2018      Ценовник 02.01.2019 - 03.03.2019         Балнео спа хотел Свети Спас најновиот пет ѕвезди балнеокомплекс…

Grand Hotel

Велинград

Гранд Хотел Велинград е лоциран на живописен рид во населбата Чепино на истоимениот град.   Добитник на наградата за најдобар СПА хотел на Балканот од 47-тиот конгрес на Меѓународната асоцијација…

Dvoreca

Велинград

СПА хотел ДВОРЕЦА се наоѓа во центарот на Велинград, сместен во еден од најубавите борови паркови, на 3 км од единствени на Балканот карстни извори "Клептуза",  Во хотелот: Лоби-бар,…