Филтер за пребарувањеHot Springs

с. Бања

  Редовен ценовник Попустите не важат за периодите 05.05-06.05 и 24.05-26.05 Минимум престој за овие периоди: 3 ноќи   Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област…

Rimska Banya

с. Бања

НАПОМЕНА: ПОРАДИ РЕНОВИРАЊЕ ХОТЕЛОТ ЌЕ БИДЕ ЗАТВОРЕН ВО ПЕРИОД 07.05-23.05.2018     09.04-30.06.2018           01.07-02.09.2018   …

EUR €32

Aquilon

с. Бања

  Ценовник  2018    Се наоѓа во село Бања, на 5 километри од Банско и Разлог. Во хотелот:  8 студија, 19 апартмани со една спална и 7 апартмани со две спални; голем…