Филтер за пребарувањеHotel ASTERA GOLDEN…

Златни Песоци

  Ценовник    Хотелот е лоциран на прекрасната плажа во централниот дел на Златните Песоци, со импресивен панорамски поглед на Црното Море. Плажа Приватна песочна плажа пред…

Хотел ARONIA BEACH

Сончев Брег

  Ценовник    Хотелот e лоциран во јужниот дел на Сончев Брег на прва линија до плажа. Плажа Прва линија до долга песочна плажа.  Опис на објектот Во склоп…

Hotel AZALIA

Св. Константин…

  Ценовник    Хотел се наоѓа на сама плажа во Св.Константин и Елена.  Плажа Сопствена песочна плажа пред самиот хотел. Опис на објектот Хотелот располага со Балено СПА…