Search Results

Филтер за пребарување



Вила ARMIRIKI

Врасна

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.05.2018 Лoкација: Врасна, Халкидики (Грција)  Оддалеченост: Во центарот на местото Плажа: 100 метри oд песoчна плажа. Тип на соби: 1/2+1,…