Филтер за пребарувањеБанско пакети

Bansko

Пакет аранжмани за 3, 4 или 7 ноќевања, со можност за организиран превоз    Zara&Spa 4*       Casa Karina 4*      Grand Royal 4* …

Kempinski Grand Arena…

Bansko

Есенски ценовник       Зимски ценовник       Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните…

Regnum 5*

Bansko

Зимски ценовник         Хотелот Регнум со 5* е  извонредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди невероjатен панорамски поглед со преубавите…

Maria Antoaneta 3*

Bansko

Зимски ценовник       Хотелот се наоѓа на 200 м од жичарницата. Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на гондолата. Идеален…

Zara 4*

Bansko

Есенски ценовник       Зимски ценовник       Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско.  Хотелот…

Casa Karina 4*

Bansko

Есенски ценовник       Зимски ценовник         Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел, кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин,…