Филтер за пребарувањеRila

Боровец

Зимски ценовник       Хотел "Rila" e oгромен комплекс лоциран на 200м од ски-гондолата кој ќе ви овозможи незаборавен зимски одмор. Удобни соби, 3 ресторани, 3 барови,…

Festa Chamkoria

Боровец

Зимски ценовник         Хотелот Festa Chamkoria е лоциран во Боровец на 1200 метри оддалеченост од Гондолата. Хотелот располага со спа центар, паркинг, остава за скии и спортска…

Samokov

Боровец

Зимски ценовник       Опкружен со борова шума, овој хотел се наоѓа во Боровец, на 50 метри од гондолата и 250 метри од лифтовите. Во склоп на самиот хотел има спа центар и бројни…

Villas Jagoda & Malina

Боровец

Villas Jagoda & Malina 3* Зимски ценовник         Локација : 2 км од Боровец  Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,…

Borovets Hills

Боровец

Borovets Hills 5* Зимски ценовник       Легенда: DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE…

Club Hotel Yanakiev

Боровец

Club Hotel Yanakiev 4*    Зимски ценовник         Хотел Јанакиев е сосема нов, модерен хотел со 4 ѕвездички, идеално лоциран во центарот на Боровец, право на ски…